پاسخنامه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  برچسب ها

   

  سلام امید عزیز ! باز هم از لطفتون ممنونم ( در ابتدا بگویم که ما هم داریم شاگردی این هنر رو میکنیم )

   هر شرط یا هر گرو دارای قاعده و قوانینی هست که در ابتدا از سوی طرفین میدون تعریف میشه و میشه گفت که شرط و گرو بر اساس اونا بسته میشه . از قبیل مبلغ گرو / تعداد تایم آب ( که در شهر های مختلف فرق میکنه ) جنگ با خار و جنگ بی خار / تایم میدون و ...که اصولا این شرایط در شهرهای مختلف در جزییات با هم فرق دارد . این را هم بگویم که نبود قوانین کامل و یکنواخت باعث اختلاف شرایط بصورت سلیقه ای شده است .

  و یکی از این شرایط هم که پای ثابت تمامی گروها هست قاچاق یا تامین میباشد . مبلغ تامین یا قاچاق بعد از تعیین مبلغ کل شرط بصورت توافقی تعیین میشود و معمولا کمتر از کل مبلغ شرط میباشد.

  دادن قاچاق یا تامین هم اصولا به تاوان از قبل تعیین شده  قبل از میدان میگویند که در اثر ترس از شکست ، بیماری خروس مقرر ،  عدم آمادگی و ... یکی از خروسها  توسط صاحب  یا صاحب اختیار خروس به طرف مقابل پرداخت میشود .

  نژاد ترک بیشتر به شگرد ودوامش مشهور است هر چند که از نظر جثه به نژاد برزیلی و هندی نمیرسد

  قد نژاد ترک به نسبت نژادهای هندی و برزیلی کوتاه تر و حداکثر به ۴.۵ تا ۵ دونگ میرسد اما قدرت قلم زنی بالا و به اصطلاح متمرکز در ناحیه ی گردن به بالا و سر بطور کاملا تلخ و دردناک را دارد . از ویژگیهای دیگر آن سرعت بالا و تعدد بالای ضربات میباشد که این در حیوانات نژاد هندی و برزیلی مالای که به چوب سنگین زدن و شگرد لام یا پهلوانی داشتن مشهورند کمتر دیده شده است .

  من بالشخصه حیوانی که دارای خصیصه ی پر پابودن و دقیق ضربه زن و بادوام و استقامت بالا در قبال ضربات حریف باشد را ترجیح میدهم و تمامی سعی من در پیوند و اصلاح ژنتیکی این نسلها با یکدیگر ، بوجود آوردن نسلی  ست که در چند دقیقه ی اول با پر پایی ، چوب زنی ، خارزنی مداوم و شگرد و سرعت بالا ، فرصت مبارزه را از حریف بگیرد . واین اعتقاد من است که حیوون خوب در ۴۰ دقیقه باید تکلیف میدون رو مشخص کند .

  بعضی از دوستان ،حیوون جوجه دوست و آرام را میپسندند و بعضی هم این را ، نشانه ی ضعف یک خروس میدانند اما من اعتقاد دارم که خروس آرام و تند مزاج فرقی نمیکند ، وقتی دارای حسن است که داخل رینگ خوب بودن خودش را ثابت کند .

  معمولا بندرت اتفاق میافتد که تخم مرغ در داخل شکم مرغ بشکند مگر اینکه ناشیگری از طرف ما باشد

  اما جای نگرانی نیست چون حداکثر تا ۳ روز از بدن او دفع خواهد شد برای اینکه تخم بعدی در راه خواهد بود .

  راصطلاح چیل به دورنگ بودن حیوان بر میگردد .ما چند نوع چیل داریم : چیل صابونی / چیل ابرش / چیل سیاه /چیل سفید و ... اینجا به این نوع رنگ اصطلاحا دوسابی یا ابرش قرمز میگویند .

  اون اسم را هم بچه ها برای اینکه با چیلهای دیگر قاطی نشود به این حیوون داده اند شاید هم غلط مصطلح باشد !

  و الان در دوره ی تولک بسر میبرد که عکساش گمان نکنم زیاد جالب باشد در اولین فرصت چشم عکسهای خوبشو براتون میذارم .

  از اینکه همراه ما هستید ممنونم .  یا حق / عزت زیاد !

   

 • مطالب مرتبط
 • پاسخنامه 3
 • نویسنده : حاجبی ارومیه بازدید : 270 تاريخ : جمعه 28 مهر 1391 ساعت: 0:58
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  دوست محترم ! شما کدامیک از نسلهای زیر را ترجیح میدهید ؟

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :