قابل توجه دوستان عزیز و دوست و برادر بزرگوار حبیب آقای آتشبار

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  برچسب ها

  با  سلام خدمت دوست عزیز حبیب آقا آتشبار !
  ضمن تشکر از حضور گرم شما

  جسارتا باید خدمتتان عرض کنم که : اولا امسال من جوجه های کوراوغلی را  به چند مرغ ذات دار و عالی که شناخت کافی روشون داشتم زده بودم از قضا هم مرغ افغان توشون بوده و هم مرغهای اصیل خودمان و هم مرغ ترک /
   اما خدمتتون عارضم که اون سه جوجه از مرغ ترک نبوده اند که شما دوست عزیز اشاره کرده اید  / هنوز جوجه های مرغ ترک 5 ماهشون تموم نشده که بخوام عکسشونو بذارم توی سایت یا ببینم کسوشون چه جوریه !
  ثانیا : اینو جسارتا بر حسب تجربه و اعتقاد شخصی خودم خدمت شما برادر بزرگوار عرض میکنم که در همه ی نژاد ها حیوون خوب هم هست و به همان نسبت حیوون بد هم هست . حالا بماند که این نسبت خوب و بد شاید در نژاد های مختلف  ، متغیر می باشد  .
  به هر حال ما در همین ایران خودمان حیوون خوب هم داریم و حیوون بد هم داریم این دلیل نمیشه بگیم که چون یکی از ایران یه حیوون  رو به افغان برده و به یه حیوون خوب افغانی زده و جواب نگرفته  ، پس تمام نژاد ایران بد هستند ! چرا که احتمالا اون حیوون رو از جمعه بازار نمیدونم کجا شاید گرفته باشه .
  ثالثا : کسی که در کار پرورش و عشقبازیه ، دنبال حیوونی هست که نژادشو اصلاح کنه و بهتر کنه . مگه نه اینکه شما و من نوعی و اکثر دوستان نمیخواهیم که دون 1200 تومنی به حیوونی که نمیارزه بدیم / خود شما حداقل 50 نسل رو باهم ترکیب و امتحان کردین یا نه؟
  آیا همه ی حیوونای مولدتون دهنشون به هم خوردن ؟
  مسلما نه ! برای اینکه به نظر من اگه 50 درصد حیوون اصیل برای نسل گیری مهم باشه 50 درصد هم بر میگرده به خود پرورش دهنده که آیا علم این کار رو داره یا نه؟
  آیا اصول پرورش رو بلده یا نه؟
  آیا به مباحث و مسائل پزشکی و تغذیه ی اون اشراف کامل داره یا نه؟
  آیا ازاصول آماده سازی و پیش شرط های لازم برای میدون رفتن حیوونا اطلاعات و توانایی های لازم آگاهی داره یا نه ؟ و ..........
  همه و همه ی اینها دست به دست هم میدهند که یه نژاد شکل بگیره ( خوب یا بد )
  پس نمیشه گفت که نژاد ایران از نژاد ترکیه و نژاد افغان از شامو ی ژاپن بهتره !
  بنده به عنوان کوچکترین عضو این جامعه ی عشقبازی معتقدم که در همه جای دنیا مرغ وخروس خوب وجود دارد و  بد هم وجود دارد .
  با تشکر مجدد
  امید که خدمتتون بی ادبی نشده باشه  و همگی شاهد پرورش نسل های عالی دارای تمامی خصایص یک حیوون اصیل در ایران باشیم .
  موفق باشید / یا حق

  نویسنده : حاجبی ارومیه بازدید : 4494 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1391 ساعت: 3:17
  برچسب‌ها : پاسخ نامه,

  نظر سنجی

  دوست محترم ! شما کدامیک از نسلهای زیر را ترجیح میدهید ؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها