تشکر از دوستان خوب

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  برچسب ها

   

  دوستان عزیز سلام !

  آقا امید  ! از اینکه ما رو مورد عنایت قرار دادین ممنونیم . امید که باز هم تشریف بیارین و با نظرات خوبتون انتقاد هم بکنین . خوشحال میشیم که بیشتر در ارتباط باشیم.

  خدمت دوست عزیزمون آقا مصطفی ! عکس جوجه هایی که هفته قبل از ترکیه بهمون رسیده رو توی پست جدید میزارم . جوجه خروسا هنوز نرسیدن .اونا هم بیاد چشم . از جوجه های بوفالو هم تازگی ها عکس نگرفتم . این چند روز میگیرم و براتون آماده میکنم البته هنوز کسو نکردمشون هنوز هفت ماهشون تموم نشده ، با این حال چشم !

  جناب توکلی ، همانطوریکه میدونین نژاد ترک با توجه به نوع میدونشون ( استفاده از جوجه تا یکسالگی ، بر خلاف ایران که میدون خروس کهنه با خار هم داریم ) از جهت دوام مشهورن ، برای همین چون دوام در این نسل برای از رو بردن حریف و از میدون بدر بردن ، حرف اول رو میزنه ، در اختلاط با نژاد ایرانی بدرد میخوره ، ما هم سعی کردیم که در این سالها نژاد مختلط اصیل برای کامل بودن هم از جهت خار زنی و هم از نظر دوام و شگرد بدست بیاوریم . که این مهم بطور ملموس در جوجه های ما نتیجه داده واثر بخش بوده . باز هم از شما بخاطر حسن توجهتون ممنونیم . یا حق / عزت زیاد !

  نویسنده : حاجبی ارومیه بازدید : 289 تاريخ : جمعه 28 مهر 1391 ساعت: 0:58
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  دوست محترم ! شما کدامیک از نسلهای زیر را ترجیح میدهید ؟

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123