aa پاسخنامه 3 :: انجمن تخصصی خروس لاری اصیل

پاسخنامه 3

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  برچسب ها

  لینک دوستان

  در جواب دوست عزیزمان آقا امید باید بگویم که :

  ۱ . نژاد برزیلی از نظر تنوع رنگها دارای خروسهای قشنگی میباشد .

  ۲ . نژاد خروس لاری ایران برخاسته و وارد شده ی نژاد پرتغالی و اسپانیولی میباشد که بعد ها به مرور زمان دستخوش تحول و در آمیختگی با نژادهای ترک و هندی و افغانی و ...شده است .

  ۳ . نژاد اصیل بیشتر با کشورهای منطقه ی هند و ترکیه ( به لحاظ شاهراه اروپا بودن ترکیه ) شناخته شده  . اما الان دیگه نمیشه گفت مثلا نژاد خاص ترک ، چون در آفریقا هم میتوان نژاد های متفاوت رو پیدا کرد البته با درجه ی خلوص کمتر !

  ۴ . نژاد سندی رو بیشتر در منطقه ی شبه قاره ی هند داریم البته ما در کل به این نژاد میگیم هندی .

  ۵ .   لالکی یا  گوشواره 

  ۶ . اصلا به این حرفها نمیشه اطمینان کرد مگه اینکه شناخت کافی روی صداقت گوینده ی مطلب داشته باشیم و در کل باید بگم که قدیمیا خوب گفتند که : شنیدن کی بود مانند دیدن ؟!

  امید عزیز ! باید بگم هر حیوون مسابقه  علی الخصوص یک خروس خوب باید: ۱ - دارای شرایط و سابقه ی نژادی خوب از طرف پدر و مادر باشه ۲ - شرایط نگهداری و تغذیه و شانس هم خیلی مهمه .

  در کل همه ی شناختهای ما از این دنیا و موجودات و اصل و بدل و تشخیص سره از ناسره و طلا از مس ، نسبی میباشد و یقینی اطمینان بخش نیست .

  نژاد مرغ  ترلان من خیلی عالیه .هیکلش درشته اما چون نژادش ترکه بخاطر همین مثل دیگر هم نژادهاش سری اصطلاحا شبیه مار داره / اما بذارین چیزی خدمتتون عرض کنم :

  یک جفت حیوون باید دهنشون به هم بخوره و گرنه بعیده که جوجه ی خوب بدن . امکان داره مرغ ، قد کبوتر باشه اما به واسطه ی اینکه دهنش با خروس به هم تناسب داره یا اصطلاحا بهم میخوره ممکنه جوجه های ۵ دونگ به بالا بده .

  جواب سوال اولتون هم در مطالب قبلی میتوانید پیدا کنید .

  باز هم ازتون ممنونم

   

  نویسنده : حاجبی ارومیه بازدید : 548 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1391 ساعت: 3:30
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  دوست محترم ! شما کدامیک از نسلهای زیر را ترجیح میدهید ؟

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :